چرا دیوار کاشی و سرامیک یک عنصر تزئینی است

دیوار کاشی و سرامیک یک عنصر تزئینی است که در داخل رستوران ها، موزه ها، هتل ها، اقامتگاه های اشرافی و عبادتگاه ها استفاده می شود.
با ارائه الگوهای امدادی خاص به تاریخ یا دوران، نقش مهمی در توسعه ساختاری با شخصیت قوی و ویژگی های منحصر به فرد دارد.
تقاضا برای سرامیک های دیواری زینتی متمایز که می توانند با دقت و دقت به تولید انبوه برسند، چالشی برای شرکت های سرامیک متعدد در اندونزی بوده است، که در طول تاریخ بر مهارت های حرفه ای های هنری در فرآیند دست سازی متکی بوده اند.
بنابراین هدف از این تحقیق توسعه و به کارگیری فرآیند قیمت سرامیک کف سفید رگه دار طراحی کاشی و سرامیک است که روش‌های طراحی و ساخت رایانه‌ای را با تکنیک‌های سنتی تولید سرامیک ادغام می‌کند.
با استفاده از نرم افزار ArtCAM 2015R2، عکس های باتیک و تم های اسلامی به طور موثر به یک مدل طراحی 2.5 بعدی با کمک کامپیوتر تبدیل شدند.
سپس از فناوری ساخت افزودنی همراه با چاپگر سه بعدی Objet30 Pro برای تولید دقیق قالب های اصلی با ظرافت های اسلیمی مانند الگوهای پازل و گل استفاده شد، سپس از فناوری ساخت سرامیک معمولی برای تولید کاشی های سرامیکی با استفاده از این قالب ها استفاده شد.
با ترکیب طراحی به کمک رایانه و فناوری‌های نمونه‌سازی سریع، انواع کاشی‌های دیواری سرامیکی تزئینی اسلیمی قیمت کاشی سرامیک پرسلان در یزد دقیق و دقیق با دقت ابعادی در عرض 2.00 میلی‌متر تولید شد.
علاوه بر این، رویکرد پیشنهادی کاهش 90 درصدی زمان طراحی تا تولید را از 10 تا 12 ماه به تقریباً 1 تا 1.5 ماه نشان داد.
 • منابع:
  1. Advanced Design and Fabrication of Islamic Tile Ceramic Wall Tiles With Indonesian Batik Patterns Using Artistic CAD/CAM and 3D Printing Technology
 • تبلیغات: 
  1. فروش انواع لوازم یدکی باکیفیت ایرانی
  2. خرس قطبی با خوردن عسل گون جان باخت
  3. آیا ارتباطی بین چرم گاوی و جنون وجود دارد؟
  4. بانویی که رکورد درآمدزایی را شکست

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.