6 دلیل که باید لامپ ال ای دی بدون ضمانت تهیه کنید

لامپ ال ای دی عمر طولانی دارد، در لامپ های معمولی گرمای بیش از حد در نهایت منجر به سوختن لامپ می شود، عمدتاً به این دلیل که رشته تنگستن نازک است.

در مورد لامپ ال ای دی بدون ضمانت این اتفاق نیفتاد، حدود 10000 ساعت کارکرد لامپ LED در مقابل 750 ساعت برای لامپ رشته ای.

استفاده در فضای باز: لامپ های LED برای استفاده در فضای باز بهتر هستند، عمدتاً به این دلیل که در برابر دماهای پایین مقاوم تر هستند.

امکان تغییر رنگ: یکی از مزیت های اصلی فناوری LED است، رنگ و “دمای نور” می تواند متفاوت باشد، به هر حال، تنوع نیازی به فیلتر ندارد.

LED ها را نه تنها می توان در لامپ ها، بلکه به عنوان نوار یا لوله برای انتخاب های طراحی خاص قرار داد.

LED ها همچنین مزایای زیست محیطی را در زمان دفع لامپ ها به ارمغان می آورند که در عوض با چراغ های قدیمی مشکل ساز بود.

رنگ نور ساطع شده توسط لامپ های LED با درجه کلوین (K) نشان داده شده است، این مقدار روی بسته بندی لامپ نشان داده شده است و به ما امکان می دهد بفهمیم که آیا محصولی که می خریم نور سرد (سفید خالص)، نور گرم (زرد) از خود ساطع می کند.

احتمالاً متوجه شده اید که برای همان وات، لامپ هایی با قیمت های بسیار متفاوت وجود دارد، زیرا برای دو لامپ به استثنای ویژگی های هوشمند که مشابه یکدیگر هستند، می توانید قیمت هایی را در یک مدل پیدا کنید که در مقایسه با مدل دیگر حتی سه برابر می شود.

همه لامپ های ال ای دی کیفیت یکسانی ندارند و این در هنگام خرید مهم است، بنابراین در اینجا نکات اصلی برای خرید لامپ وجود دارد.

همانطور که برای تهویه مطبوع، هر چه بیشتر باشد، مصرف لامپ برای همان شار نوری کمتر است، اگر لامپ کلاس انرژی پایینی داشته باشد، هزینه کمتری می پردازید، اما پس از آن بیشتر مصرف می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.