پارچه رومبلی گلدار می تواند سلیقه شما را در بین خانواده همسر به رخ بکشد

احتمالاً یکی از رایج‌ترین سؤالات ما را شنیده‌اید که کجا باید دلارهای تزئینی خود را سرمایه‌گذاری کنم؟ تقریباً همه مهمانان ما موافق هستند که یک مبل عالی و خوش‌ساخت در بهترین پارچه سرمایه گذاری است که پشیمان نخواهید شد.

روده هر قطعه روکشی مهم است زیرا طول عمر و راحتی مبلمان را تعیین می کند، اما انتخاب بهترین پارچه برای مبل به همان اندازه مهم است.

امروز، همه گزینه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید برای اتاق خود سرمایه‌گذاری دائمی انجام دهید.

پارچه رومبلی گلدار یکی از انواع پارچه های رو مبلی است که می توانید آن را انتخاب کنید.

در قسمت‌های ما با ملانی ترنر، ارین گیتس و بانی ویلیامز، هر سه این طراحان توصیه می‌کنند پارچه‌ای خنثی را برای مبل خود انتخاب کنید.

آنها فقط برای هر دکوراسیونی که ممکن است انجام دهید متنوع تر هستند، در صورت جابجایی شما به راحتی می توانند در هر اتاقی کار کنند، و دوری از هر چیزی که خیلی پررنگ است به این معنی است که در یک یا دو سال دیگر از پارچه رو مبلی خسته نخواهید شد.

اما حتی اگر چیزی خنثی را انتخاب کنید، گزینه‌های مختلفی برای بررسی وجود دارد.

ابتدا بیایید در مورد بافت ها صحبت کنیم.

هر پارچه ای با بافتن نخ ها به هم ایجاد می شود و سفتی آن بافت نه تنها می تواند احساس پارچه را تعیین کند، بلکه دوام آن را نیز تعیین می کند.

به نحوه ظاهر و احساس یک پارچه پنیری گشاد یا شفاف در مقابل یک جین جین ضخیم فکر کنید.

نخ‌های پارچه رو مبلی پنیری محکم کشیده نمی‌شوند، آنها شل هستند که به پارچه اجازه می‌دهد زیباتر پوشیده شود و نور بیشتری از آن عبور کند.

یک شلوار جین 100% نخی ضخیم تا حد ممکن بافت تنگی دارد که باعث دوام بیشتر، شست و شوی راحت‌تر آن‌ها می‌شود و به این سرعت شکل خود را از دست نمی‌دهند.

بیایید همین تفکر را در مورد پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی نیز اعمال کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.